bamdadi
23 دی 1401 - 17:00

خدمت به مردم از جمله کارکردهای نهاد نماز جمعه است

دبیر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان اصفهان با بیان اینکه یکی از عملکرد های نهاد مقدس نمازجمعه خدمت به مردم است و ما مسؤولان موظفیم پای کار مردم باشیم، گفت:وای به حال مسؤولی که در این نظام مقدس جمهوری اسلامی پشت میز بنشیند و به مردم خدمت نکند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردستان، حجت‌الاسلام علیرضا فرهنگ دبیر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه اصفهان در سخنرانی نمازجمعه اردستان‌،اظهار داشت:امروز در این وضعیت حساس کشور باید سه شاخصه از طریق نهاد نمازجمعه تقویت شود که یکی از این شاخصه‌ها و عملکرد‌های خوب نمازجمعه تقویت ایمان و باورهای مردم است.

وی افزود:به برکت نظام جمهوری اسلامی ایران امروز در کشور ما حدود ۹۰۰ نماز جمعه و پایگاه ولایت در روز جمعه در سراسر کشور برقرار است و یک ظرفیتی است که مردم با دل و دعوت قرآن و روایات خود را به نمازجمعه می‌رسانند.

فرهنگ خاطرنشان کرد: از دیگر شاخصه ها و عملکرد های نماز جمعه این است که انسان‌ها را نسبت به آسیب و نقشه‌های شوم دشمنان آگاه می‌کند و به همین خاطر دشمن در این اغتشاشات با تمام وجود به نهاد نماز جمعه حمله کرد.

دبیر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان اصفهان با اشاره به اینکه از تربیون نماز جمعه حرف مردم بیان می شود،تصریح کرد:امروز نمازجمعه مشت محکم بر دهان استکباری است که در مقابل نظام ایستاده‌اند ولی مردم علی‌رغم تمام مشکلات اقتصادی پای انقلاب هستند.

وی با بیان اینکه یکی دیگر از عملکرد های نهاد مقدس نمازجمعه خدمت به مردم است و ما مسؤولان موظفیم پای کار مردم باشیم، تصریح کرد:وای به حال مسؤولی که در این نظام مقدس جمهوری اسلامی پشت میز بنشیند و به مردم خدمت نکند.

پایان پیام/۳۶۴۹/آ/

منبع: فارس
شناسه خبر: 974819