bamdadi
27 آذر 1401 - 14:57

کشف ۳ هزار فشنگ جنگی در طرح ذوالفقار۲

اصفهان - فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان گفت: در راستای اجرای طرح ذوالفقار ۲، مأموران انتظامی این فرماندهی موفق به کشف ۲۷ قبضه انواع سلاح گرم و بیش از ۳ هزارفشنگ جنگی شدند.

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ حسین بساطی اظهار داشت: طرح ذوالفقار۲ با هدف ارتقا امنیت اجتماعی با بکار گیری توان حداکثری کارکنان این فرماندهی در سطح شهرستان اصفهان به اجرا گذاشته شد.

وی افزود: در اجرای این طرح که با هماهنگی مرجع قضائی انجام شد مأموران موفق شدند با انجام اقدامات هوشمندانه پلیسی تعداد ۱۰ قبضه سلاح جنگی ،۱۰ قبضه سلاح شورشی و شکاری غیرمجاز، ۱۲ قبضه سلاح بادی غیرمجاز ،۱۶۳ تیغه انواع سلاح سرد و بیش از ۳ هزار فشنگ جنگی کشف کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان تصریح کرد: در این راستا تعداد ۱۰ نفر متهم دستگیر که پس از تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شدند.

این مقام انتظامی در پایان خاطر نشان کرد: افرادی که با وارد کردن و نگهداری سلاح‌های غیر مجاز سعی در ناامن کردن جامعه دارند بدانند پلیس با تلاش و اقدامات شبانه روزی خود با قاطعیت با این افراد برخورد خواهد کرد و اجازه جولان به مخلان امنیت و آرامش شهروندان را نخواهد داد و در این راه از مردم می‌خواهیم هرگونه اخبار و اطلاعات خود را در این زمینه را از طریق تماس با مرکز فوریت‌های ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 918002